English  Русский  Украинский 

Каталог

ПОЛЕЗНОЕ

Принимаем к оплате Webmoney !!!

При оплате через систему Webmoney, укажите пожалуйста ваш E-Mail с которого вы подавали заявку на размещение своего предприятия.

 

Кошельки Webmoney:

wmz Z288232534015

wmr R131411418137

wmu U523394552525

Голосування

Где вы рекламируете компанию?

Правова інформація

 pravovaja_ua

Наш "Інтернет Каталог Організацій", далі Каталог Організацій, редагується командою каталогу. Використовуючи даний Каталог, Ви автоматично погоджуєтесь з Положеннями та умовами, перерахованими в даному документі. Якщо Ви не згодні з Положеннями про використання, будь ласка, не використовуйте цей Каталог.
 
 
Положення про використання може бути змінено в будь-який момент. Тому при кожному відвідуванні цього Каталогу Вам необхідно знайомиться з цим документом.
 
 
Весь Каталог Підприємств і його зміст надаються Вам для зручності "як є" і використовуються Вами виключно на свій розсуд. Ми не гарантуємо безпомилкову і безперервну роботу Каталога Організацій і його сторінок. Адміністратор Каталога має право видаляти і обмежувати доступ до них у будь-який час. Ніяких явних або таких, що маються на увазі гарантій, включаючи, без обмежень, гарантій права власності, гарантій, що маються на увазі, для продажу, або застосовності для конкретної мети, не надається щодо точності, надійності чи змісту сторінок Каталогу. Каталог Організацій не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, супутні або результуючі збитки, або збитки, викликані особливими обставинами, упущену вигоду або перерву в діяльності, які виникають у зв'язку з використанням Каталога Організацій або неможливістю його використання, навіть якщо Каталог Організацій був проінформований про можливості таких збитків. Каталог Організацій не несе відповідальності за неточність інформації, розміщеної на сторінках Каталогу.
 
 
Каталог Організацій, можливо, забезпечує зв'язок з іншими web-сайтами, не контрольованими Каталогом, і не несе відповідальності за зміст таких web-сайтів. Каталог Організацій лише забезпечує такий зв'язок для Вашої зручності і включення будь-яких посилань на такі web-сайти не може означати, що Каталог Організацій їх рекомендує, підтримує або підтверджує їх вміст. Каталог Організацій, можливо, містить інформацію про діяльність фірм і підприємств, не контрольованих Каталогом, і не несе відповідальності за точність такої інформації та вид діяльності цих фірм.
 
 
Якщо Ви відправляєте на Каталог Організацій матеріали або повідомлення по електронній пошті або іншим способом, всі такі матеріали розглядаються як не конфіденційні і такі, що не містять інтелектуальної власності, якщо інше спеціально не обумовлено. Каталог Організацій може на свій розсуд будь-яким чином використовувати без виплати винагороди всі ідеї, концепції, технічні рішення, твори і технології, описані в повідомленнях, відправлених на Каталог Організацій для будь-яких цілей. Однак, відправляючи інформацію, замовник несе відповідальність за її коректність і погоджується з тим, що Каталог Організацій не зобов'язаний використовувати такі ідеї і матеріали, а замовник не може вимагати їх використання. Ви погоджуєтесь не порушувати ніяких судових позовів щодо Каталог Організацій з приводу наданих Вами матеріалів, і використання Вами послуг Каталога Організацій, а також звільняєте Каталог Організацій від відповідальності у разі порушення будь-якою третьою особою позову у зв'язку з будь-яким матеріалом, наданим Вами або використання Вами будь-якої послуги Каталога Організацій.
 
 
Матеріали, розміщені в Каталозі Організацій, можуть бути захищені патентним, авторським правом, тому будь-яке копіювання, відтворення інформації повинно бути узгоджене з авторами.
 
 
Доменне ім'я, логотип і назву "Інтернет Каталог Організацій" є об'єктами інтелектуальної власності і захищені законом України "Про охорону прав на знаки для товарів і послуг" та законом "Про охорону прав на промислові зразки". Тому використання назви "Інтернет Каталог Організацій" для ведення будь-якої діяльності, включаючи некомерційну, заборонено.
 
 
Використання послуг Каталога Організацій і матеріалів, які розміщені на ньому, дозволяється тільки в приватних, освітніх, некомерційних цілях. Копіювання інформації не дозволено (навіть при умові вказання Каталог Організацій в якості джерела інформації).

 

Нас посещают: