English  Русский  Украинский 

Каталог

ПОЛЕЗНОЕ

.....

Принимаем к оплате Webmoney !!!

При оплате через систему Webmoney, укажите пожалуйста ваш E-Mail с которого вы подавали заявку на размещение своего предприятия.

 

Кошельки Webmoney:

wmz Z288232534015

wmr R131411418137

wmu U523394552525

Голосування

Где вы рекламируете компанию?

Інфо

Каталог Navar.com.ua - це підрозділ, який займається дослідженнями ефективності власної роботи та підтримує контакти з учасниками каталогу. Дослідження Navar.com.ua дозволяють робити висновки про ефективність нашої спільної роботи та покращувати послуги, які надає Navar.com.ua.

Послуги

Розміщення в каталозі Navar.com.ua - це найбільш ефективний шлях з пошуку реального клієнта як для приватних фірм так і для державних ділових структур і т.д. Крім того, пропозиція від Navar.com.ua - це найкраще співвідношення ціна / якість на ринку. Окупність розміщення інформації, як правило, настає вже після декількох днів в залежності від товару чи послуги.

Кількість користувачів через Navar.com.ua у високий сезон перевищує пропозиції послуг і адекватна в звичайний сезон.
Розміщення компаній надаємо послуги таких як - пріотельних ресторанів і кафе, як і додаткових послуг (сауна, більярд і т.п.) на сторінках населених пунктів в каталозі Navar.com.ua підвищує конкурентність як самих населених пунктів, так і об'єктів мають свої послуги . Найбільш привабливий сегмент серед потенційних клієнтів - клієнти, які приїжджають на добу і більше.

Розміщення в каталозі Navar.com.ua знімає проблему непорозумінь та конфліктів з клієнтами з-за розміщення агентами недостовірної інформації. Відповідність інформації на сайті Navar.com.ua реальним умовам і послуг дозволяє клієнтам уникнути завищених очікувань та наступних розчарувань. Часто причиною завищених очікувань з боку клієнта буває завищена ціна на послуги з боку агента, який робить продавця послуг "крайнім" при виникненні конфліктних ситуацій.

Розміщення кафе, барів та ресторанів в каталозі Navar.com.ua покращує відвідуваність установ серед туристів, які зупинилися в населеному пункті. Разом з тим, Navar.com.ua вказує, що для ресторанів, барів, кафе складно визначити, скільки відвідувачів у них з'явилися внаслідок розміщення в каталозі Navar.com.ua. Тому Navar.com.ua постійно розробляють додаткові заохочувальні програми для ресторанів, барів, кафе для туристів, які вже знаходяться у вашому регіоні.

Компанії

Розміщення інформації про груповий та інших видах відпочинку, які організовують туроператори може бути розміщена на сайті Navar.com.ua у відповідних рубриках на умовах, які визначає Navar.com.ua.
Дозвілля (сауни, більярд, інтернет-кафе і т.д.)
Розміщення в каталозі Navar.com.uaм такої інформації часто є визначальною для того, щоб турист обрав місце свого відпочинку. Navar.com.ua постійно вдосконалює пошукові можливості свого сайту для ефективного пошуку закладів дозвілля.

Реклама

Navar.com.ua - це якісна рекламна майданчик для надання інформації про численні категоріях товарів та послуг. Navar.com.ua чітко розмежовує рекламу від нереклама і не допускає розміщення на своїх сторінках прихованої реклами.
Категорії реклами, які не можуть бути розміщені на Navar.com.ua:
порнографія
політична реклама
реклама, яка не відповідає інтересам цільової аудиторії сайту та / або буде викликати обгрунтоване застереження з боку спільноти сайту

Navar.com.ua приймає банерну рекламу в обмін на гроші або надана послуги.

Розміщення посилань (лінків)

Посилання можуть розміщатися у вигляді банерів різного розміру, кнопок і текстових лінків.
Navar.com.ua розміщує лінки інших сайтів за наступними критеріями:
партнерські сайти
афілійовані сайти
сайти, що діють посиланнями на Navar.com.ua та значною кількістю переходів

Navar.com.ua безоплатно розміщують активні посилання на джерела інформації в рубриці "новини".

Спонсорство

Navar.com.ua розміщують банери та посилання на сайти спонсорів чи їхні афілійовані сайти з позначенням характеру посилання (реклама, спонсорство, партнерство, Інтерлінк) за взаємною домовленістю.

Нас посещают: